תאורת לד בשירות האדם ביומיום

By editor, יוני 10, 2017

תאורת לדכולנו זקוקים מפעם לפעם לגופי תאורה, אשר יוכלו לשמש אותנו באופן קבוע. מאחר שבכל יום נעשה חשוך, אנו זקוקים לתאורה חזקה ואיכותית, אשר גם תאפשר לנו לחסוך בצריכת החשמל שלנו. כלומר התאורה צריכה להיות מתכוננת בצורה חכמה, כך שהעלויות שלה לא יהיו גבוהות באופן שוטף. מבחינה זו, אין ספק כי תאורת לד נחשבת כיום לתאורה המובילה ביותר בעולם כולו. אנו יכולים למצוא גופים שונים של תאורת לד בשימוש יומיומי. אפשר שאף אתם משתמשים בתאורה זו ולא מודעים לכך! איך זה אפשרי?

כמה דוגמאות לשימוש בלד

  • תאורת חוץ  ניתן להתקין פנסים של תאורת לד לצורך הארה של מתחם חיצוני. במקרים רבים, ניתן להשתמש בפנסי הלד לטובת תאורה עבור גינות וחצרות פרטיות, בכדי לקבל מענה מושלם. כמו כן, תאורת חוץ רלוונטית למתחמים עסקיים, ובפרט אולמות וגני אירועים שזקוקים לתאורה איכותית ויפה כאשר תאורת הלד נותנת את המענה המושלם.
  • תאורת חדר מדרגות  בחדרי מדרגות רבים, יש צורך בתאורה קבועה 24 שעות ביממה, מאחר שהם אטומים לעתים לתאורה הטבעית מבחוץ גם בשעות היום. גופים של תאורת לד יכולים לספק לכם את התאורה המושלמת לחדר המדרגות כולל אפשרות להדלקה וכיבוי אוטומטיים לפי צורך.
  • תאורת משרדים  במשרדים יש צורך בתאורה איכותית מאד, בפרט במקומות שבהם העובדים נמצאים עד שעות מאוחרות, וזקוקים לתאורה שלא תכאיב בעיניים. כמובן שגם כאן תאורת הלד היא המובילה.

לבחור את גוף התאורה המושלם

סקרנו מספר שימושים מרכזיים של תאורת לד אשר כולנו חשופים אליהם מידי יום ביומו. כמובן שלתאורת הלד יש שימושים נוספים שאפשר להתעמק בהם תאורה לרכבים, פנסי חירום, פנסי שטח לאוהלים, תאורה לבריכות, וכיוב. אתם מוזמנים לרכוש את גופי התאורה, אשר יתאימו לצרכים שלכם באופן אישי.

מהו מקרן LED ?

מקרנים בטכנולוגיית LED נקראים גם מקרנים בטכנולוגיית DLP. בשונה ממקרנים רגילים במקרני LED, יחידת ההארה מורכבת משלוש נורות נפרדות בצבעים הבאים: כחול, אדום וירוק.

טכולוגיית הארה זו מאפשרת למקרני LED להיות יותר קומפקטיים ובנוסף יותר שקטים, פחות כבדים ולכן ניידים יותר מכל המקרנים מהדורות הקודמים. רוצים לראות סרט כמו מלכים? מארגנים אירוע משפחתי ורוצים להקרין משהו לכולם? לינק: השכרת מקרן