מקרנים – מילון מונחים

By editor, יוני 14, 2017

ASPECT RATIO = יחס מסגרת הקרנה
היחס בין רוחב לגובה של מסגרת או מסך. קיימות שלוש אפשרויות הקרנה: 4: 3 יחס או פורמטים מקצועיים יותר לוידאו: 16: 9 ו 15: 9.

BACK PROJECTION = הקרנה אחורית
הקרנה אחורית אפשרית עם תצוגה יוצאת מן הכלל. הקרנה שכזו מאפשרת חיסכון במקום, כי בעת הקרנה כזו המקרן נמצא מאחורי מסך שקוף למחצה. התצוגה הופכת את התמונה כך שהצופה רואה על המסך ישירות. זה דורש בדרך גבוהה נר הקרנה אנסי בשל העובדה כי המסך אינו לבן אבל כהה. כל התצוגה וגם לדעת את הביצועים של הירידה ההפוכה מהתקרה ולהתקין מקרן אחורי ממסך המקרן האחורי כדי להתקין את התקרה.

COMPRESSION = דחיסת תמונה
יש רק החלטה נכונה אחת. לדוגמא, כדי להדגיש את התמונה ב 1024 x 768 LCD פיקסלים ברזולוציה או DLP תצוגה ברזולוציה מקורית 800 × 600 פיקסלים, רזולוציית האות המקורית של 800 בלחץ 600. הדבר נעשה על ידי הכללת המידע בניסיון לספק את כל המידע אבל רק עם פיקסלים שני שליש . התוצאה תהיה בגודל של דף 1024 של 768, אבל עם הפסד קל של איכות תמונה. העין האנושית היא איטית מספיק כדי לקבל תמונה ברורה ונקייה אבל מציעה תמונה / טקסט מזמן, גם שם לב להבדל.

CONTRAST RATIO = יחס ניגודיות
היחס בין רמת שחור מינימום הלבנה של רמת המקסימלית האפשרית בשלב כלשהו. או לייתר דיוק, איך לבן הוא באמת לבנים וכמה גוונים של תצוגה שחורה ואפורה מקרה ידוע. כתוצאה לדלפק ברמה גבוהה, ליהנות יותר "צבעים" שחורות, צלליות כהות ומפרטים.

DLP = Digital Light Processing
טכנולוגיית מידע בחינה שפותחה על ידי חברת טקסס אינסטרומנטס Inc. בארצות הברית על בסיס מערכת של מ'מראות קטנות, ולהמיר אלף פעמים בשניות. זה מאפשר למערכת כדי לשקף את הבהירות של התמונה למסך, מרחבי צבע יפים ברורים ובהירים. שבב טכנו, את DLP הוא הגודל של הדמות מכיל מיליוני מראות מיקרוסקופיים – אחד עבור כל פיקסל. אור המקבל צבעוניים הנורה ועובר דרך גלגל צבע, בדרך כלל ארבעה צבעים: אדום, ירוק, כחול ולבן מהיר 3000 RPM בבקשה דקות לחץ כאן לקבלת: Www.dlp.com לפרטים נוספים צעד אחד קדימה: טכנו "DLP עם שבב מעבד כהה 2 או 3 כהה שבבים גלגל צבע 8 בסל"ד 6000 שבב כהה בקרוב 4 וריאציה מוצר 1: 30,000 שיעור!

FREEZE = הקפאה
הפונקציה של התמונה הקפאה בכל מקרן, הממוקמת בדרך כלל בשלט הרחוק בלבד.

KEYSTONE = תיקון טרפז אנכי / אופקי
תמונת תיקון עיוות אנכית מוקרנת על ידי המקרן על הקיר או על המסך כאשר הוא העלה לחלק העליון של המסך, ולעתים קרובות את התמונה הרחבה נראית בדיוק כמו צורת הטרפז העליונה. יש גם את האפשרות של תיקון מוטות אופקיים מעין כאשר התצוגה בצד של התמונה המוצגת אך שמורה בעיקר עבור התקני תצוגה מקצועיים הם יקרים.

LCD = Liquid Crystal Display
הקריסטלים הם במקרה של פלדה נוזלית מושפע גירוי חשמלי. חומרים אלה הם דקים מאוד קלים, ולכן אידיאליים לשימוש במסכי מחשב, Tloiziziot, התקני תצוגה במסכים קטנים.

LUMENS = לומנס
לומן הוא יחידה למדידת כמות שמקורו אור הנראה אנרגיה מן העין ראה אור משום שזהו המדד הבסיסי כדי למדוד את עוצמת האור יכול להיות הצעה.
הנתונים שאתם צריכים לדעת:

1) לא ניתן לראות הבדל של 20% עוצמת הארה בעין בלתי מזויינת אלא רק בהשוואה פיזית של המקרנים אחד ליד השני.

2) תודות לדינמיקת צבעים טובה, בתמונה האופטימלית הצבעונית ביותר, 20% לומנס יותר עוצמת הארה בטכנולוגיית DLP
התצוגה תהיה שוות ערך לטכנולוגיית LCD!

3) נתונים יבשים:

אנסי לומנס קרינה 1500 – לעשות עבודה טובה על המסך הגדול 85 ס"מ
(135 * 180) עם תאורת אור או גודל מסך של 100 אינץ '(213 * 160 סנטימטרים) חושך מלא.

קרינה מ אנסי נרות 2000 – עבודה מעולה על המסך הקטן לאור כמעט בכל מדינה אחרת של קרני השמש. התצוגה פועלת היטב על הול ס"מ מסך בגודל 400×300 גם עם אור חלש מאוד, אבל עם תוצאות טובות.

קרינה מ 3000 לומן אנסים – את המושכות בלי שום בעית תאימות גם דלקת
גודל 400×300 ס"מ.

קרינה מ 4000 לומן היא מתאימה לבדיקת תנאי אנסי היום או במסכים קטנים
מסכי ענק בגודל של 600X450 ס"מ בחושך.

טיפ קטן:
כדי להפעיל את הסרטון עם האפשרות צריך להיות מעברים אפלים נלקחים הארת חשבון יותר.
אז גם עם מסך הקרנה אחורית. מהסיבה כי המסך אינו לבן אלא אפור, מומלץ תיבה עם אינטנסיביות
דלקת יותר חזק.

פיקסלים = PIXEL
Word עם מילים, תמונות ואלמנטים קשר מורכב המתאר את היסוד הקטן ביותר של רכיבי תצוגה דיגיטלית.

פולי-C-LCD = Folsilikon
פוליסיליקון של – שלוש שכבות נפרדות של LCD פנל LCD לתצוגת טכנולוגיות חדשות המותאמות בעיקר. התוצאה היא מוצלחת עם שידור וידאו מטריצה ​​פעיל TFT צבעים דינמיים ומולטימדיה חלקה ורציף.

DISPLAY = תצוגה
מידע מקלט GPS מהמחשב או בסרטון שלך מכיל מקור אור משלו להמיר אותות המתקבלים המסך החיצוני הצפוי בגדלים שונים של אור מסך ענק. מכשירי התצוגה הנפוצים כיום הטכנולוגיה מתקדמת של DLP, SXRD טכנולוגיית LCD המשלבים בין שניים.

RGB = אדום ירוק כחול
הצבעים אדום, ירוק, כחול בסיסיים שיכולים ליצור את כל הצבעים האחרים, כולל צבעים בסיסיים נוספים: צהוב, כחול וסגול. בנוסף, יש כניסה מרובה בשם כבלי RCA RGB לחיבור השלושה צבעי RGB לתת צבעים מדויקים אות להפליא מה- DVD.

וידאו S-
האם מקבל כניסת וידאו באיכות גבוהה הוא בדרך כלל DVD.

UHP / E / B = Ultra ביצועים גבוהים / יעילות / בהירות
מתייחס לאיכות הנורות של המקרן