השכרת מקרן

השכרת מקרנים לכל מטרה

By editor, יוני 12, 2017

השכרת מקרן לכל מטרה

השכרת מקרן לכל מטרה

היום, יותר מתמיד, קל מאוד לשכור מקרנים, לתפעל אותם וליהנות מתמונת ענק בסלון שלך!

מקרנים להשכרה זה עסק מורכב – לא פשוט לבחור את המקרן המתאים לחדר המיועד. הרבה עבודה נדרשת לשם כך וזה סיפוק אדיר כאשר זה מצליח והצופים חשים "וואו" כאילו מדובר בזיקוקי די נור – תחושה שניתן לקבל רק עם ציוד ותוכנה מתאימים.

למה חשוב לשים לב בעת השכרת מקרנים?

בעת ההשכרה חשוב לשים לב קודם כל ליצרן – שיהיה מוכר וידוע. חשוב גם לשים לב לשנת הייצור שהרי המקרנים מתחדשים ומשתפרים בכל שנה. שימו לב גם לעוצמת ההארה – שתהיה גבוהה מספיק עם רזולוציה גבוהה. אנו מאמינים כי אתה, הלקוח, חייב ליהנות מהאיכות הגבוהה ביותר בעת השכרת מקרן לכל מטרה שהיא.

טיפ קטן: תמיד אפשר להקרין על הקיר, אך לקבלת תוצאות מושלמות שבאמת ייגרמו לאורחים שלך לומר "וואו", מומלץ ללכת על חבילה של השכרת מקרן ומסך – כך תבטיחו לעצמכם תמונה גדולה וברורה וחווית צפייה "ממש כמו בקולנוע".

אצלנו תמצא במלאי מקרנים של החברות המובילות בשוק:
SHARP, SANYO, Hitachi, BenQ, OPTOMA נוספים …

מקרן,מקרנים

לא רק בקולנוע

השכרת מקרן לאירוע מושלם

יצוין המגמות החיוביות טכנולוגיות התצוגה הוקמו, ומציעים מחירים באיכות גבוהה וגמישים יותר ואנו מברכים על כך. העולם בהחלט משתנה לטובה. אנחנו רואים את ההתרגשות של צריכת קולנוע ביתי באיכות של בתי הקולנוע. בעבר כמעט שאף אחד לא היה קונה מקרן, מקסימום שוכר וגם זה רק לקוחות שיכלו להרשות זאת לעצמם. היום המחיר של מקרן קטן, איכותי וחזק הולך ויורד. אין אירוע בר מצווה, חתונה, מסיבת יום הולדת שעוברים ללא מקרן עם סרט לכל המשפחה. אולמות אירועים רכשו מקרן איכותי כדי לספק שירותים עבור אירוע זה, והיום אנחנו רואים חווית צפייה נהדרת באולמות! פשוט מדהים!

ראוי לציין לטובה את כניסתן של טכנולוגיות המיזעור החדשות בזכות נורות LED ו קרני לייזר בשלושה צבעים. 100 גרם זה כבר הסטנדרט השנה מבחינת משקל. דור שלם של מקרנים קטנים לשימושים שונים. מעוניין להשכיר מקרן קטן? – אתם מוזמנים לפנות אלינו.