השכרת כלי עבודה

By editor, אוגוסט 3, 2017

כלי עבודה מקצועיים לרוב עולים לא מעט כסף בעת רכישתם וגם ישנן עלויות תפעוליות תחזוקה, תיקונים ואיחסון כלי העבודה. כאשר השימוש אינו יומיומי עולה שאלת הכדאיות לגבי רכישת כלי עבודה שכן כיום מוצעים שירותי השכרת כלי עבודה.

חברות אספקה טכנית רבות הבינו את הצורך של לקוחות "מזדמנים" שזקוקים לכלים ספציפיים לפרקי זמן קצרים וכך נולד הרעיון של בהשכרת כלי עבודה. כמעט כל כלי שניתן לקנות ניתן גם לשכור – מדובר במגוון רחב של כלי עבודה המוצע להשכרה וכולל גם את המותגים המובילים בשוק – מיקיטה, בוש וכד'. כלי העבודה שניתן להשכיר כוללים: מברגה חשמלית, מקדחה חשמלית (כולל הגרסה הנטענת), פטישון מקצועי, משחזת, מסור חשמלי, השכרת מכונות שטיפה, השכרת שואבי אבק, השכרת גנרטורים ועוד. כאמור מגוון כלי העבודה שניתן לשכור הוא רחב ומרשים. כמובן ששוק ההשכרות מתמקד בציוד המתקדם יותר וכולל בעיקר כלי עבודה חשמליים שכן הכלים החשמליים עמידים ושימושיים יותר ומחזיקים לאורך שנים רבות.

כלי עבודה נוספים להשכרה

יותר מאי פעם, כיום ניתן למצוא מגוון ענק של כלי עבודה זמינים להשכרה.

השכרת כלי עבודה לבטון ואבן – קידוח, חציבה, חיתוך ליטוש וערבול של בטון, ניסור, בלוקים ואבן.

השכרת כלי עבודה לעץ – קידוח, חיתוך, ליטוש, הברגת ברגים בעץ וניסור.

השכרת כלי עבודה למתכת – ליטוש, חיתוך וקידוח במתכת.

כלי עבודה מיוחדים – מכונת ריסוס צבע, מסיכת ריתוך, מכונת פוליש ועוד…

לסיכום
השאלה אם לשכור או לקנות כלי עבודה צריכה להיבחן לגופו של עניין – ישנם מצבים מסוימים בהם עדיף ללא ספק לשכור כלי עבודה ולעומתם קיימים מצבים שבהם בהחלט עדיף לרכוש את כלי העבודה. יתכן אפילו שילוב, כלומר מצב שבו חלק מהכלים קנויים וחלקם מושכרים.